srzke [ zavinac ] srzke [ bodka ] sk

Vážení kolegovia rybári,

 Napriek tomu, že väčšina z Vás otvorene podporuje novozvolených funkcionárov MsO SRZ v Košiciach, bývalé vedenie na čele s p. Harvánkom, ktoré sa zneužívaním pravidiel drží stále pri moci, spochybňuje Vašu podporu.

 V súčasnej dobe prebieha na košickom súde kľúčové konanie, ktoré rozhodne o tom, či bola mestská konferencia a obvodné členské schôdze konané platne alebo nie. V tomto súdnom konaní, taktiež odzneli pochybnosti zo strany súdu podporované vyslancom centrály v Žiline.

 Je nesmierne dôležité, aby sa členská základňa opätovne zjednotila a ukázala, že zmeny, ktoré boli odsúhlasené na jednotlivých obvodných členských schôdzach a na mestskej konferencii dňa 30.03.2012 sú želaním absolútnej väčšiny aktívnych členov SRZ v Košiciach, ktorí sa už nechcú ďalej pozerať na to čo predvádza skupina okolo p. Harvánka.  

 V predmetnom súdnom konaní je v súčasnej dobe zaangažovaných 42 členov SRZ – táto skupina bola vybraná účelovo, nakoľko ide o takmer všetkých delegátov Mestskej konferencie a členov novozvoleného Výboru MsO SRZ v Košiciach. Okrem tohto máme prichystaných ešte ďalších viac ako 200 plných mocí od členov, ktorí sa rozhodli podporiť tento boj za spravodlivosť.

 Chceme však požiadať o podporu všetkých uvedomelých členov SRZ, aby sa v tomto konaní obnovila a znovu prejavila jednota členskej základne v Košiciach. Podpisom plnej moci sa pridáte na stranu žalobcov, ktorý žiadajú od súdu, aby určil neplatnosť rozhodnutí SRZ, ktoré bránia želaným zmenám. Táto podpora Vás nebude nič stáť, a to

ani peniaze, ani čas (na súd prídete len keď budete môcť a chcieť) a nikto Vás nemôže ani za tento krok postihovať či už v SRZ alebo mimo neho.

 Čo treba urobiť?

 Vyplniť a podpísať plnomocenstvo.

Môžete tak urobiť v predajniach rybárskych potrebách Q-RYB (Rovníková, Nad Jazerom), ŠTEFI (Uherova, Terasa), AZ-RYBÁR (Tip-top, Staré mesto), alebo si môžete stiahnuť plnú moc a vyplnenú ju poslať na adresu KBF a.s., Napájadlá 5, Košice 040 14 - heslo "SRZ".

 Keďže ide o spor so Slovenským rybárskym zväzom ako takým, plnú moc môžu podpísať aj členovia iných organizácií vrámci Slovenska a budeme radi, keď nás takýmto spôsobom podporia aj kolegovia z iných miest.

 Kedy to treba urobiť?

 Čo najskôr. Vec je naozaj súrna.

 Čo z toho budete mať?

 Urobíte niečo pre zjednanie poriadku v rybárskom zväze a to s minimálnou námahou. Viac rýb, väčšia otvorenosť členom a výrazne väčšia kontrola - to sú naše základné myšlienky.

Žiadne problémy ani náklady vám nehrozia. Vaše údaje nebudú poskytnuté nikomu inému ako advokátovi a súdu.

 Na koho sa môžem obrátiť s otázkami?

 Svoje otázky môžete adresovať na e-mailovú adresu srzke@srzke.sk, do diskusného fóra na tejto stránke, alebo priamo advokátovi na e-mail ppihorna@akpihorna.sk .

 Vopred vám veľmi pekne ďakujeme a prosíme o šírenie tejto informácie ďalej.

 S pozdravom Petrov zdar!
team SRZKE.sk

Stiahnite si plnomocenstvo na vytlačenie


Video

Vypocet na stiahnutie:
Dokument

Diskusná zóna

>>>Pridať príspevok

cannot connect server